Telefon Faturası Sorgulama ve Telefon Faturası Ödeme

Telefon Faturası Sorgulama

Telefon servisi sağlayan anlaşmalı kurumlarımız arasından, telefon hizmetinizi aldığınız kurumu aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Kurumunuzu seçtikten sonra, abone numaranızı veya cep telefonu ya da sabit hat numaranızı belirtilen alana girerek telefon borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

Online Mobil Fatura Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden cep telefonu faturası sorgulama ve ev (sabit hat) telefonu faturası sorgulama işlemlerini güvenle yapabilir, geçmiş dönem ev (sabit hat) ve cep telefonu faturası borcunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Elektrik ELEKTRİK
Doğalgaz GAZ
Su SU
Telefon TELEFON
Televizyon TV
İnternet INTERNET
Diğer DİĞER

Telefon Faturası Ödemesi Yapabileceğiniz Anlaşmalı Kurumlarımız

Telefon Faturası Kategorisinde Yer Alan Kurumlar
AVEA - Türk Telekom KURUM SEÇ
TURKCELL KURUM SEÇ
DOGA TELEKOM KURUM SEÇ
KKTC Telekom KURUM SEÇ
ORIS TELEKOM KURUM SEÇ

Telefon Faturası Ödeme

Telefon hizmetini aldığınız kurumu seçip, online Telefon fatura borcunuzu sorguladıktan sonra, internet üzerinden Telefon faturası ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Telefon borcu ödeme işlemini Online Mobil Fatura Fatura üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile Telefon faturası ödemek için, ödenecek Telefon faturanızı seçtikten sonra iletişim ve kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek online Telefon fatura ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Telefon Faturası Ödeme

BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olan Online Mobil Fatura Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile Telefon faturası ödeme işleminizi gerçekleştirmek için, yukarıdaki kurum listesinden Telefon hizmeti aldığınız kurumu seçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile Telefon faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ve banka kartları ile yapabilirsiniz.


Hizmet bedeli % 1,0 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 50 KURUŞ olarak tahsil edilecektir.