Su Faturası Sorgulama ve Su Faturası Ödeme

Su Faturası Sorgulama

Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan anlaşmalı kurumlarımız arasından, su hizmetinizi aldığınız kurumu aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Kurumunuzu seçtikten sonra, su tesisat numaranızı veya su abone numaranızı belirtilen alana girerek su borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

Online Mobil Fatura Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden su faturası sorgulama işlemini güvenle yapabilir, geçmiş dönem su faturası borcunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Elektrik ELEKTRİK
Doğalgaz GAZ
Su SU
Telefon TELEFON
Televizyon TV
İnternet INTERNET
Diğer DİĞER

Su Faturası Ödemesi Yapabileceğiniz Anlaşmalı Kurumlarımız

Su Faturası Kategorisinde Yer Alan Kurumlar
AFJET AFYON JEOTERMAL KURUM SEÇ
Izmir Izsu A.S KURUM SEÇ
Istanbul ISKI KURUM SEÇ

Su Faturası Ödeme

Su hizmetini aldığınız kurumu seçip, online Su fatura borcunuzu sorguladıktan sonra, internet üzerinden Su faturası ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Su borcu ödeme işlemini Online Mobil Fatura Fatura üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile Su faturası ödemek için, ödenecek Su faturanızı seçtikten sonra iletişim ve kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek online Su fatura ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Su Faturası Ödeme

BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olan Online Mobil Fatura Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile Su faturası ödeme işleminizi gerçekleştirmek için, yukarıdaki kurum listesinden Su hizmeti aldığınız kurumu seçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile Su faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ve banka kartları ile yapabilirsiniz.


Hizmet bedeli % 1,0 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 50 KURUŞ olarak tahsil edilecektir.