Televizyon Faturası Sorgulama ve Televizyon Faturası Ödeme

Televizyon Faturası Sorgulama

Dijital uydu yayın servisi sağlayan anlaşmalı kurumlarımız arasından, televizyon hizmetinizi aldığınız kurumu aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Kurumunuzu seçtikten sonra, uydu hizmeti abone numaranızı belirtilen alana girerek, televizyon borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden televizyon faturası sorgulama işlemini güvenle yapabilir, geçmiş dönem televizyon faturası borcunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Elektrik ELEKTRİK
Doğalgaz GAZ
Su SU
Telefon TELEFON
Televizyon TV
İnternet INTERNET
Diğer DİĞER

Internet Faturası Ödemesi Yapabileceğiniz Anlaşmalı Kurumlarımız

Internet Faturası Kategorisinde Yer Alan Kurumlar
D-SMART INTERNET KURUM SEÇ
TTNET - TVIBU KURUM SEÇ
TURKCELL SUPERONLINE KURUM SEÇ
TURKNET KURUM SEÇ
Millenicom-Doping ADSL KURUM SEÇ

Internet Faturası Ödeme

Internet hizmetini aldığınız kurumu seçip, online Internet fatura borcunuzu sorguladıktan sonra, Internet üzerinden Internet faturası ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Internet borcu ödeme işlemini Online Mobil Fatura Fatura üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile Internet faturası ödemek için, ödenecek Internet faturanızı seçtikten sonra iletişim ve kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek online Internet fatura ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Internet Faturası Ödeme

BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olan Online Mobil Fatura Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile Internet faturası ödeme işleminizi gerçekleştirmek için, yukarıdaki kurum listesinden Internet hizmeti aldığınız kurumu seçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile Internet faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ve banka kartları ile yapabilirsiniz.


Hizmet bedeli % 1,0 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 50 KURUŞ olarak tahsil edilecektir.