Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Doğalgaz Faturası Ödeme

Doğalgaz Faturası Sorgulama

Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan anlaşmalı kurumlarımız arasından, doğalgaz hizmetinizi aldığınız kurumu aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Kurumunuzu seçtikten sonra, doğalgaz tesisat numaranızı veya doğalgaz abone numaranızı belirtilen alana girerek doğalgaz borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

Online Mobil Fatura Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden doğalgaz faturası sorgulama işlemini güvenle yapabilir, geçmiş dönem doğalgaz fatura borcunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Elektrik ELEKTRİK
Doğalgaz GAZ
Su SU
Telefon TELEFON
Televizyon TV
İnternet INTERNET
Diğer DİĞER

Dağal Gaz Fatura Ödemesi Yapabileceğiniz Anlaşmalı Kurumlarımız

Doğal Gaz Kategorisinde Yer Alan Kurumlar
AGDAS ADAPAZARI KURUM SEÇ
Istanbul IGDAS (Konut) KURUM SEÇ
IZMIRGAZ KURUM SEÇ
Bursa Gaz KURUM SEÇ
Eskisehir Esgaz KURUM SEÇ

Doğal Gaz Faturası Ödeme

Doğal Gaz hizmetini aldığınız kurumu seçip, online Doğal Gaz fatura borcunuzu sorguladıktan sonra, internet üzerinden Doğal Gaz faturası ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Doğal Gaz borcu ödeme işlemini Online Mobil Fatura Fatura üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile Doğal Gaz faturası ödemek için, ödenecek Doğal Gaz faturanızı seçtikten sonra iletişim ve kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek online Doğal Gaz fatura ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Doğal Gaz Faturası Ödeme

BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olan Online Mobil Fatura Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile Doğal Gaz faturası ödeme işleminizi gerçekleştirmek için, yukarıdaki kurum listesinden Doğal Gaz hizmeti aldığınız kurumu seçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile Doğal Gaz faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ve banka kartları ile yapabilirsiniz.


Hizmet bedeli % 1,0 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 50 KURUŞ olarak tahsil edilecektir.