Aidat ve Vergi Borcu Sorgulama ve Aidat ve Vergi Ödeme

Aidat ve Vergi Borcu Sorgulama

Anlaşmalı kurumlarımız arasından, aidat ve vergi borcunuzun bulunduğu kurumu aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Kurumunuzu seçtikten sonra, abone numaranızı belirtilen alana girerek aidat ve vergi borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden aidat ve vergi borcu sorgulama işlemini güvenle yapabilir, geçmiş dönem aidat ve vergi borcunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Elektrik ELEKTRİK
Doğalgaz GAZ
Su SU
Telefon TELEFON
Televizyon TV
İnternet INTERNET
Diğer DİĞER

Diğer Kurumlar Faturası Ödemesi Yapabileceğiniz Anlaşmalı Kurumlarımız

Diğer Kurumlar Faturası Kategorisinde Yer Alan Kurumlar
Gisad KURUM SEÇ
Ikitelli OSB Mütesebbis Heyet Bask. KURUM SEÇ
Oriflame KURUM SEÇ
Seyhan Belediyesi KURUM SEÇ
S.S.AYMAKOOP AIDAT KURUM SEÇ
S.S.AYMAKOOP KIRA KURUM SEÇ

Diğer Kurumlar Faturası Ödeme

Diğer Kurumlar hizmetini aldığınız kurumu seçip, online Diğer Kurumlar fatura borcunuzu sorguladıktan sonra, internet üzerinden Diğer Kurumlar faturası ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Diğer Kurumlar borcu ödeme işlemini Online Mobil Fatura Fatura üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile Diğer Kurumlar faturası ödemek için, ödenecek Diğer Kurumlar faturanızı seçtikten sonra iletişim ve kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek online Diğer Kurumlar fatura ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Diğer Kurumlar Faturası Ödeme

BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olan Online Mobil Fatura Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile Diğer Kurumlar faturası ödeme işleminizi gerçekleştirmek için, yukarıdaki kurum listesinden Diğer Kurumlar hizmeti aldığınız kurumu seçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile Diğer Kurumlar faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ve banka kartları ile yapabilirsiniz.


Hizmet bedeli % 1,0 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 50 KURUŞ olarak tahsil edilecektir.